شت کوین و دوج کوین

شت کوین چیست؟ سوالی که برای دانستن جوابش ابتدا باید بدانیم همه ارزهای دیجیتال ، معتبر و قابل اعتماد نیستند . در واقع بررسی های آماری و تحلیل بازار روز ارزها نشان می دهد که بسیاری از این پول های دیجیتال ممکن است ارزش آنها به صفر برسد . برای درک بهتر مفهوم پول یا ارزدیجیتال همیشه بدانید که اعتبار یک ارز را باور و اعتماد مردم بوجود می آورد. هر چه مردم و یا نهنگ های بازار به یک ارز بیشتر اعتماد کنند و آنرا خریداری کنند ، اعتبار آن بیشتر می شود . ارزهای دیجیتالی بوده اند که در ابتدای معرفی در صرافی ها، مورد استقبال مردم قرار نگرفته و همین عدم اعتماد و باور باعث افت ارزش آن و رسیدن به صفر می گردد.

اعتماد به شت کوین

برخی از این ارزها هم چه با استقبال روبرو شوند چه نشوند ، هدف آنها کلاهبرداری است و به موقع با افزایش ارزش در یک مقطع زمان دامپ می کنند . اصطلاح دامپ به معنی پایین آمدن ارزش و کندل های قرمزی است که سقوط را نشان می دهند. شت کوین ها ارزهایی هستند که هیچ پشتوانه ای ندارند و در واقع مثل بخت آزمایی می توان شانس خود را در آن محک زد .

شیبا بزرگترین شت کوین

رمز ارز شیبا اینو یک شت کوین بود . با افزایش اعتماد مردم و افزایش خرید آن ارزش زیادی پیدا کرد . هیچ پولی در جهان اعتبار ندارد تا وقتی که مردم از آن استفاده کنند . آن را نگهداری کنند و در مبادلات یا سرمایه گذاری های خود روی آن حساب نمایند .

شیبا شت کوین

تبلیغات گسترده مدرسین ، اینفلوئنسرها و شخصیت های تاثیرگذار باعث شد تا شت کوین شیبا به میم کوین تبدیل شود. میم کوین هایی بوده اند که مردم با اعتماد به آن و باور به رشدشان باعث افزایش اعتبارشان شده اند. شیبا دیگر یک شت کوین نیست و در خانواده میم کوین ها قرار دارد .

پس از این که شیبا از شت کوین به میم کوین تبدیل شد ، به فکر آن رسید که وایت پیپر خود را توسعه دهد . حتی زمزمه هایی به گوش میرسد که تیم پروژه آن در حال راه اندازی متاورس و پلن های NFT است .

یک شت کوین می تواند با اعتماد مردم به میم کوین تبدیل شود و حتی از رمز ارزهای معروفی مثل بیت کوین نیز در روند نموداری قیمت ، سود بهتری را به سرمایه گذاران اهدا کند .

به نظر شما چه ارزهایی به میم کوین تبدیل می شوند و در آینده اگر می خواهید یک ساله پولدار شوید ، چه شت کوین هایی را خریداری می کنید؟

ما با بررسی بازار و زیر نظر گرفتن اطلاعات آماری ، خبری ، تبلیغاتی و فاندامنتال هر شت کوین ، میم کوین هایی که قرار است در آینده ایجاد شوند را به شما معرفی می کنیم .

هر ارز برای داشتن آینده ای خوب نیاز به چند ویژگی دارد :

  • وایت پیپر مناسب
  • برطرف کردن نیاز جامعه و یا حل مشکل خاص
  • راحت کردن امور دنیای مجازی
  • جذب اعتماد و افزایش باور مردم
  • تیم حرفه ای و با تجربه پروژه
  • پلن و برنامه ویژه رشد و توسعه
  • به روزرسانی و توسعه شبکه بلاکچین

شت کوین ها اصولا از وایت پیپر برخوردار نیستند و مردم با خرید آنها وارد سیکل شانس آزمایی می شوند . وایت پیپر یک رزومه از کلیات و ماهیت ارزهاست و تمام استراتژی های هدفمند را در آن ذکر کرده است .

اصولا شت کوین ها تنها نیازی که در جامعه برطرف می کنند یک شبه پولدار شدن است که در اکثر مواقع به یک شبه از دست رفتن سرمایه میرسد . اگر کوینی ویژگی های ذکر شده را نداشته باشد به آن شت کوین می گویند .

بهتر است آن روی سکه را هم ببینیم ؛ گاهی اوقات هم بوده است که شت کوین ارزش زیادی پیدا کرده است .

[mcrypto id=”5466″]

نویسنده

آکادمی ماکان
هدف ما افزایش درآمدزایی کلیه اقشار جامعه و به تبع آن رشد درآمدی شرکتهای خصوصی و دوستی به منظور ایجاد بستر مناسب برای سرمایه گذاری است.

19 − یازده =

WeCreativez WhatsApp Support
لطفا سوال یا پیام خود را بنویسید تا از مشاوره رایگان کارشناس " در واتساپ " بهره مند شوید
👋 سلام دوست عزیزم خوبی ؟