تعاریف سیگنال دهی

سیگنال دهی ارز دیجیتال فرآیندی هست که تحلیل گر ها با بررسی اصول تکنیکالی ، فاندامنتالی و خبرهای موجود در جهان آن را تبدیل به وضعیت خرید و فروش می کنند . سیگنال دهی محتوایی است که برای خط دادن به تریدرها و یا کمک کردن به آنها برای تحلیل بازارهای مالی ارائه می شود . در سیگنال دهی شرح داده می شود که چه ارزی را به چه دلیل در چه زمانی بخرید و در چه زمانی بفروشید تا به سود برسید .

در کانال تلگرام اعضای ماکان آکادمی به صورت کلی سیگنالهای سوداور توسط تیم تحلیل گر حرفه ای ما که متشکل از 2000 نفر تریدر است گلچین می شود و درون کانال ارسال می گردد.

این سیگنال ما از کجا می آید ؟

ماکان آکادمی با تریدرهای ماهر و توانمند در سراسر کشور همکاری می کند . تریدرها و تحلیل گرها در روند آموزش ، سیگنال دهی ، سبد گردانی و …. دخیل هستند . 

ماکان آکادمی در همه ی زمینه های نام برده شده نظر اکثریت تریدرها را ملاک درستی قرار می دهد . یعنی در پروسه ی سیگنال دهی همه ی تحلیل گر ها سیگنالهای مورد نظر خود را اعلام می کنند . 

بیشترین سیگنالهای نزدیک به هم یا مشابه که توسط تحلیل گرها ارائه می شود به عنوان سیگنال مورد تایید پس از تایید نهایی تیم فنی در کانال یا اپلیکیشن آکادمی بارگذاری می شود .

سیگنال دهی ارز دیجیتال - تحلیلگر - تحلیلگران - همکاری با تحلیلگران
سیگنال دهی بازارهای مالی و ارز دیجیتال

مزایای سیگنال دهی تیم نظر سنجی اکثریت چیست ؟

  • در این روش از سیگنال دهی تیم فنی ، تریدرهای مختلف را در پروسه ی تحلیل محک می زنند و هر تریدر رزومه و بیوگرافی قبلیش ثبت شده است . 
  • پس از ارائه هر سیگنال توسط تریدرها سوددهی و موفقیت سیگنال ارسالی بررسی می شود و در رزومه ی تریدر ثبت می گردد. 
  • کلیه تحلیل ها به دو رنگ قرمز و سبز در می آید تا سیگنال هر ترید مثل پورتفوی وی تشکیل گردد 
  • در پروسه ی انتخاب سیگنال صحیح مواردی چون رزومه ی پورتفوی تریدر و نظرات اکثریت نسبت به سیگنال یکسان لحاظ میشود . 
  • اعتماد و اطمینان به سیگنال به حداکثر می رسد و سلیقه ها و نظرات شخصی به حداقل می رسد 
  • به مرور زمان هوش مصنوعی ماکان آکادمی که این پیجو نام دارد هر ترید را تحلیل و سیگنال های وی را طبق الگوی برنامه ریزی شده هوش مصنوعی آنالیز می کند . 

این سیگنال دهی ارز دیجیتال به ما کمک می کند تا با اطمینان به نظرات اکثریت ، کارشناسان فنی و هوش مصنوعی سرمایه ی خود را به مرور زمان افزایش دهیم . 

این روش از سیگنال دهی مورد تایید کانون سرمایه گذاری ایران بوده و از آن به عنوان روشی نوین برای کاهش ریسک استفاده می شود .

WeCreativez WhatsApp Support
لطفا سوال یا پیام خود را بنویسید تا از مشاوره رایگان کارشناس " در واتساپ " بهره مند شوید
👋 سلام دوست عزیزم خوبی ؟