سبدگردانی یکی از مهمترین و اساسی ترین مواردی است که در یازارهای مالی باید به آن توجه کنید . رسیدن به سود و افزایش درآمد در بازارهای مالی نیازمند آموزش ، مهارت ، تجربه ، تیم و رصد کردن بازار است . دانش و آگاهی دانش سیاسی حاکم بر جو قدرتهای بزرگ در هر بازار رمز موفقیت است . سبدگردانی به مجموعه فعالیتهایی گفته می شود که به ما کمک می کند با خرید و جابجایی ارزها و توکن های دیجیتالی سرمایه ی خود را افزایش دهیم.

سبد گردانی نظرسنجی گروهی :

ماکان آکادمی با همکاری بیش از 2000 تریدر در سطح کشور برای سرمایه گذاراران سبد گردانی منطقی می کند تا درصد ریسک به پایین ترین حد ممکن برسد . سرمایه شما عزیزان به بهترین شکل با نظر سنجی گروهی تریدرها در ارزهای مختلف تقسیم میشوند . 

نحوه کار دراین سیستم به این شکل است که تریدرهایی که در اپلیکیشن ماکان ثبت نام کردند وارد پروسه ی نظرسنجی سبدگردانی می شوند .به تریدرها مبلغ 10 هزار دلار فرضی داده می شود و آنها این مبلغ را برای پروسه ی 3 ماهه بین ارزهای مختلف تقسیم کرده و یک سبد تشکیل می دهند . 

به عنوان مثال تریدری می گوید من برای سبد سرمایه گذاری 3 ماهه ترجیح میدهم طبق تحلیل ها و نظراتم 2000 دلار اتر ، 2000 دلار کاردانو، 2000 دلار شیبا و 2000 دلار گالا و سندباکس تشکیل دهم . همه ی تریدرهایی که در اپ عضو هستند نظر خود را به مبالغ مختلف و ارزهای مختلف ثبت می کنند . 

بیشترین نظرات هم سان به عنوان گزینه ی درست برای تشکیل سبد سرمایه گذاری انتخاب پس از تایید کارشناسان فنی تایید می شود . تریدرهایی که این نظرسنجی را انجام داده اند می بایستی در 3 مرحله به تایید فنی کارشناسان ماکان برسند . به تریدرهایی که نظرشان به نظر اکثریت نزدیک بوده است میزانی از 10 درصد سود حاصل از سرمایه گذاری تعلق می گیرد و در حساب کاربریشان قرار می گیرد.

سبدگردان اصفهان

مزایای سبدگردانی گروهی در قالب نظرسنجی از تریدها :

  • کاهش ریسک به حداقل 
  • خودداری از نظر سنجی و عدم دخالت  سلیقه ها ی شخصی و باورهای تعصبی افراد 
  • سرمایه گذاری با نظر جمع و اطمینان به جامعه ی اکثریت 
  • افزایش دقت و تحلیل تریدرها برای رسیدن به نظرات جمعی 
  • بررسی الگوهای مختلف سرمایه گذاری توسط ماکان آکادمی

پیشنهاد ماکان آکادمی در مورد سبدگردانی

این روش از سرمایه گذاری ( نظر سنجی ) برای اولین بار در جهان توسط ماکان آکادمی انجام گردیده است . اگر سرمایه گذار هستید پیشنهاد میکنم سرمایه خود را در این پلن سبدگردانی بیمه کنید و از سودی که با تحلیل دیگران انجام میشود بهره مند شوید . اگر تریدر هستید و می خواهید در پلن همکاری نظرسنجی شرکت کنید و در سود حاصل از آن سهیم شوید ، توسط برای ثبت نام و تایید اطلاعات فنی ( مصاحبه آنلاین ) توسط کارشناسان ما اینجا کلیک کنید .

WeCreativez WhatsApp Support
لطفا سوال یا پیام خود را بنویسید تا از مشاوره رایگان کارشناس " در واتساپ " بهره مند شوید
👋 سلام دوست عزیزم خوبی ؟