علم مربیگری از بدو تولد جای خود را در زندگی انسان محکم کرده است. کوچینگ به مجموعه روشهائی گفته می شود که برای رشد شخصی یا ارتقای سازمانی و یا هماهنگی بین بخش های مختلف شخصی یا سازمان به کار گرفته میشود. در واقع برای رسیدن به حداکثر بازدهی نیاز به یک مربی داریم تا روش ها و آموزش های لازم را بما بیاموزد. کوچینگ بازارهای مالی یا همان تریدر کوچینگ به ما یاد می دهد تا در پروسه تحلیل، ترید و یا سبدگردانی، استانداردها و پیش نیاز های لازم را بدانیم. اما تریدر‌کوچینگ برای چه افرادی لازم است؟

  • تحلیل گران بازارهای مالی
  • تریدرهای بازارهای مالی
  • مشاورین بازار های مالی
  • مدرسین بازارهای مالی

با بررسی های مختلف در سالهای گذشته دریافتیم که فقط آموزش های فنی تکنیکال و فاندامنتال موفقیت های مالی را به همراه نداشته اند. موفقیت و کسب درآمد از بازارهای مالی نیاز به دانستن و رعایت هشت سنگ بنا است

سنگ بنای اول - آرامش - 8 سنگ بنا

سنگ بنای اول موفقیت – آرامش

برای ورود به بازارهای مالی و برداشتن گام های درست نیاز به آرامش است. هرچیزی که باعث آرامش می شود و مواردی که آرامش شما را سلب می کند در تریدر کوچینگ ( سنگ بنای اول ) شرح داده می شود. پس از درک موضوع آرامش و فراگیری ارتقای هنی و ثبات فکری به سراغ آموزش ( سنگ بنای دوم ) می رویم. اگر ذهن ما آرام نباشد و آرامش را درک نکرده باشد، فراگیری آموزش های فنی به خوبی انجام نمی گیرد. پس همه سنگ بناهای تریدر کوچینگ به صورت شبکه ایبه یکدیگر متصل و مربوط هستند.

سنگ بنای دوم - آموزش - 8 سنگ بنا

سنگ بنای دوم موفقیت – آموزش

یاد می گیریم تا متناسب با بررسی های انجام شده در سنگ بنای اول ( شخصیت شناسی ) سراغ چه آموزشی برویم؟! چه کسی را برای آموزش انتخاب کنیم، پروسه آموزش خود را چگنه پیش ببریم، مبداء و مقصد را بشناسیم و نقشه راه را برای برای افزایش آگاهی، داشته باشیم.

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

سنگ بنای سوم موفقیت – مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه یکی از ضروری ترین سنگ بناهای تحلیلگران است. در این مبحث با انواع روش مدیریت سرمایه و باید‌ها و نباید‌های آن آشنا می شوید. در این بخش، تمامی تجربیا تلخی که ممکن است در آینده با آن مواجه شوید اعلام می گردد. همچنین در این سنگ بنا به صورت کامل با مفهوم بخش سرمایه به مدیریت و کاهش ضرر آشنا می شوید. این مبحث بسیار مطمئن تر، علمی تر و به روز تر از بسیاری از دوره های آموزشی مدیریت سرمایه است.

اینه چه زمان وارد بازار سرمایه شویم، چه مبلغی را در هر سبد سرمایه گذاری کنیم و اصلا از کجا این سرمایه را بدست آوریم را به شما یاد می دهیم.

مدیریت احساسات - سنگ بنای چهارم - 8 سنگ بنا

سنگ بنای چهارم موفقیت – مدیریت احساسات

گاه بر حسب تیپ شخصی، شنیده ها و دیده ها تمیم اشتباهی می گیریم که موجب ضررهای مالی می شود. مدیریت احساسات در واقع علم کنترل ذهن و شناسائی هیجانات است. مدیریت ذهن مهم ترین موضوع مورد صحبت ما در این سنگ بنا است. در این مرحله ابتدا ذهن را برای شما باز می کنیم و سپس سراغ انواع فکر و دیدگاه می رویم تا بدانید هر ذهنیت درست نیست و بتوانید بجای برده ذهنی شدن، ارباب آن باشید. سرامد مباحث این بخش از دست رفتن احساسات و کشتن ان است؛ باید به یک ربات تبدیل شوید.

سنگ بنای پنجم موفقیت – استراتژی

استراتژی مثل روش های هماهنگی بین بخش های مختلف است. مثلا : مربیان فوتبال از سیستم های مختلف در بازی های خود استفاده می کنند؛ ولی وجه تشابه همه آنها این است که سبک خاص و پلن خودشان را دارند. مربیان که سیستم 2-5-3 را در فوتبال دارند مربیان خاص هستند. همه این باورها بسته به آموزش ها، عقاید، تیپ شخصیتی و بررسی تیم حریف بوجود می آید. در بازارهای مالی نیز با توجه به شرایط  شخصی ایط بازار در هر مرحه ای می بایستی استراتژی خاص خود را داشته باشید. رعایت بایدها و نبایدها و پیش روی از روی قوانین و نکاتی که خود ایجاد کرده اید استراتژی نامیده می شود. در این سرفصل لیه استراتژی های موجود شرح داده می شود سپس نحوه ایجاد اشتراتژی های شخصی را آموزش می دهیم. در این بین با بایدها و نباید هایی که در هر استراتژی لازم است رعایت کنید آشنا می شوید.

این یک اتفاق جدید است!

بجای امتحان کردن انواع استراتژِی، آزمون و خطا بهتر است همین الان جلوی ضررهای مالی آتی را بگیرید و استراتژی خود را تمرین کنید. نداشتن استراتژی یعنی همه بازیکنان خود را بدون رعایت موارد لازم مانند هماهنگی و ایجاد هدف مشترک به زمین بفرستید و انها را در هدفی مشترک و ایجاد تغییر در هر وحله آگاه نسازید.

سنگ بنای ششم موفقیت – مدیریت تجربه

هرچه هم آگاه باشید و آموزش ببینید ازهم مواردی هست که باید خودتان آن را لمس کنید. مربی خود بودن و درس گرفتن از سواد ضرر در هر معامله مهم ترین موضوع در این فصل است. در این سرفصل انواع تجربیات تحلیلگران را به شما یاد می دهیم.گاهی درک یک تجربه مساوی با از دست رفتن زان بیار زیاد و یا مبلغ هنگفت است. برای اینکه زمان و سرمایه خود را از دست ندهید ما چکیده از 100 تجربه ی پر تکرار در بازارهای مالی که توسط تحلیلگران و تریدرها بدست آمده را در اختیار شما قرار میدهیم. این گنج ارزشمند را بفهمید و سپس نحوه مدیریت تجربه و تبدیل آن به یک روش برای رشد و ارتقاء در شرایط مثبت و منفی را سرلوحه خود قرار دهید.

لایف استایل - سنگ بنای هفتم - 8 سنگ بنا

سنگ بنای هفتم موفقیت – لایف استایل

مدل زندگی و سبک سپری کردن آن در پروسه ی ترید و تحلیل بسیار تاثیرگذار است. پس از یادگیری روش اصولی زندگی تحلیلگری و گذراندن دوره های مدیتیشن و ارسال انرژی می‌ آموزید که برای اینکه درامد بیشتری از سایر مشاغل داشته باشید باید زندگی متفاوتی نیز ایجاد کنید. لایف استایل هم مثل همه سرفصل های تریدر کوچینگ بایدها و نبایدهایی دارد.  همه چیز پول نیست و لذت بردن از شرایط فقط با پول ایجاد نمی گردد. ما درکنار افزایش درامد و کسب ثروت زندگی زیبا، سالم و رضایت مندی را برای شما می سازیم.

سنگ بنای هشتم موفقیت – ریکاوری

پس از رسیدن به مختصات دلخواه  و روبه رد ممکن است با یک اتفاق نا خوشایند، ضرر مالی و یا اشتباه ناخود آگاه روحیه خود را ببازید. در چین شرایطی چه باید کرد؟ آیا دیواری که ریخته است را باید دوباره ساخت؟! ما در این سرفصل به شما می آموزیم که از چه روشهایی در چه بحران هایی استفاده کنید تا مجبور نباشید راه رفته را مجددا طی کنید. نحوه مقابله با اتفاقات نا خوشایند را از ما بیاموزید.

ماهـــان دیانیان

ماهان دیانیان بنیانگذار تریدر کوچینگ و مربی بازارهای مالی به شما می آموزد تا زندگی خود را به پای رشد و مبارزه درون زمین بوکس بنا کنید نه باغچه ای  در منطقه ای سردسیر  که فقط یک فصل سبز دارد. امیدواریم در کنارهم با تجربیات مختلف که از شما دانشجویان دریافت می کنم بتوانم این دوره را بهتر و بهتر برگزار کنم. بسیار خوشحال می شویم اگر از تجربیات خود برای ما صحبت کنید و همه دوستان را برای رسیدن سریع تر به آرزوهای روحی، روانی و مالی یاری کنید. تریدر کوچینگ پروسه رسیدن به موفقیت و ثبات درامدی را در همه ی دانشجویان پنج برابر کرده است. راهی که در پنج سال باید طی کنید را کنار هم در یک سال سپری می کنیم. در کنار شما هستیم.

WeCreativez WhatsApp Support
لطفا سوال یا پیام خود را بنویسید تا از مشاوره رایگان کارشناس " در واتساپ " بهره مند شوید
👋 سلام دوست عزیزم خوبی ؟