مهارت در بازارهای مالی و بلاکچین

هلدینگ ماکان آموزش های خود را در خصوص بازارهای مالی و برنامه نویسی در شبکه ی بلاک چین با برند آکادمی ماکان ارائه می کند .

هدف ما افزایش درآمدزایی کلیه اقشار جامعه و به تبع آن رشد درآمدی شرکتهای خصوصی و دوستی به منظور ایجاد بستر مناسب برای سرمایه گذاری است .

بازارهای مالی و ماکان آکادمی

با گسترش تکنولوژی بلاک چین و افزایش سودآوری در بازارهای مالی لزوم آموزش و توسعه ی فردی در این زمینه اهمیت دو چندان یافته است .

چرا آکادمی ماکان


why
makan academy

مجموعه ما می کوشد تا به بهترین شکل مطالب آموزشی روز دنیا را تولید و تحریر کند و برای تربیت تحلیلگران حرفه ای به کار گیرد . آینده ی بازارهای مالی نیاز به دانش و مهارت صحیح دارد و ما در هلدینگ ماکان آنها را در اختیار شما قرار می دهیم . هلدینگ ماکان اولین شرکت آموزشی است که زبان برنامه نویسی سالیدیتی را برای توسعه بلاک چین به صورت کامل آموزش می دهد . همچنین آموزشگاه ماکان تنها مرجع و اولین پایگاهی بوده است که 8 سنگ بنای موفقیت در بازارهای مالی را برای تحلیلگران در دوره ی آموزشی تریدر کوچینگ ارائه می کند .

همکاری با تحلیلگران

آکادمی ماکان با بهره مندی از تیم متخصص و حرفه ای در حال توسعه منابع انسانی می باشد . از بین افراد مجرب و توانمند که در دوره های هلدینگ ماکان شرکت می کنند افرادی برای استخدام و فعالیت گروهی انتخاب می شوند . لازم به ذکر است که دوره های برگزار شده در آموزشگاه ماکان ، دارای مدرک بین المللی است و پس از کسب نمره ی قبولی در کشورهای مختلف بورسیه می شوند . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت جاب آفر یا دریافت ویزای تحصیلی به سایت ماکان ویزا مراجعه کنید . 

آموزش های آکادمی ماکان

در این مجموعه می توانید کلیه آموزشهای مورد نیاز در بازارهای مالی را به طور کامل و اصولی فرا گیرید .

ماکان آکادمی - آکادمی ماکان - آموزشگاه ماکان - makan academy - macanacademy

تحقق یک رویا با ماکان آکادمی

آموزش‌های متعددی در جهان وجود دارد که برای توسعه دانش افراد ارائه می‌شود. ما در کنار ارائه مطالب استاندارد، مسیر شما را برای ارتقای فردی هموار می ‌کنیم.
برای همراهی ، آماده راهنمایی شما در بازارهای مالی هستیم .

WeCreativez WhatsApp Support
لطفا سوال یا پیام خود را بنویسید تا از مشاوره رایگان کارشناس " در واتساپ " بهره مند شوید
👋 سلام دوست عزیزم خوبی ؟